Meist

Reesi Sild

Lõpetanud EKA muinsuskaitse ja restaureerimise eriala, alustas kunstiajaloo magistriõpinguid Tartu Ülikoolis. Töötas üle nelja aasta Tartu linnavalitsuse kultuuriväärtuste teenistuses miljööalade spetsialistina. Tegev MTÜ Tartu Säästva Renoveerimise Infokeskuse juhatuses. Hea Maja Poe üks omanik.

Kati Männik

Olnud viimased 8 aastat seotud renoveerimise ja restaureerimise alase tegevusega. Juhtis aastaid MTÜ Viljandi Säästva Renoveerimise Infokeskuse tööd. Lõpetanud EKA muinsuskaitse ja restaureerimise eriala magistriõppes, varasemalt õppinud Tartu Ülikoolis geograafiat. Hea Maja Poe teine omanik.

Maalermeistrist

Maalermeistri värvid on erilised. Need on valmistatud vanade retseptide eeskujul hoolikalt valitud koostisainetest siin samas Eestis. Maalermeistri värvide sarja üheks eesmärgiks on pakkuda keskkonnasõbralikku alternatiivi tavavärvidele, toomata sealjuures ohvriks kasutusmugavust.  Sajandite jooksul läbiproovitud retsepte täiustades valminud värvid sobivad suurepäraselt kasutamiseks ka tänapäevases kodus.

Maalermeistri ametiks oli veel 20. saj esimesel poolel läbiproovitud retseptide alusel looduslikest koostisainetest vastavalt aluspinnale õige värvi kokkusegamine. Tänapäeval valivad vähesed värvi isetegemise võimaluse ning soovivad kiiremat tulemust. Neile me pakumegi Maalermeistri värvide sarja. Neid värve on mugav kasutada, viimistletud pinnad jäävad kaunid ning tänu loodussõbralikule koostisele ei kahjustata ennast ega keskkonda.

Maalermeistri sarjas ei ole me piirdunud vaid traditsiooniliste retseptidega, sest looduslikke koostisosi omavahel kombineerides on võimalik luua tooteid, mis vastavad igati tänapäevastele kasutusmugavuse nõuetele. Seega on meie tootevalikus nii värvide kuivsegud, millele piisab vaid vee lisamisest, kui valmisvärvid, mille puhul tarvis vaid purk avada ja pintsel sisse kasta.

Maalermeister– vanad retseptid, uus kvaliteet!

Meie missioon

Looduslike värvide kasutamine on meie jaoks olnud suurepärane kogemus. Maalermeistri sari sai alguse soovist pakkuda traditsiooniliste värvide kasutamise võimalust kõigile. Tehes looduslike värvide kasutamise samavõrd lihtsaks tavavärvide kasutamisega, loodame murda müüdi neist kui millestki ebaharilikust ja ebamugavast. Looduslikud värvid väärivad kohta nii uues kui ajaloolises majas.  Värvid, mille koostises ei ole naftaprodukte ega lahusteid, on oluliselt keskkonnasäästlikum valik. Loodustsäästvad valikud on eriti olulised ajal, mil tarbimisühiskond näitab ülekuumenemise märke. Fakt, et Maalermeistri tooteid valides saab hoida enda tervist ja ümbritsevat keskkonda puhtamana, on meie jaoks oluline.